خدمات فیزیوتراپی

 ارائه خدمات فیزیوتراپی به بیماران بستری در کلیه بخشهای بیمارستان صورت می پذیرد .انجام فیزیوتراپی با درخواست پزشک و پس از ارزیابی بیمار توسط فیزیوتراپیست صورت میگیرد. قابل ذکر است  پذیرش بیماران براساس خط مشی  پذیرش بیماران بستری جهت فیزیوتراپی میباشد و شامل موارد زیراست:

 فیزیوتراپی قبل ازعمل

 شامل آموزش تمرینات تنفسی و استفاده از اسپیرومتری و در صورت وجود مشکلات تنفسی استفاده از تکنیکهای فیزیوتراپی تنفسی جهت رفع عوارض با درخواست پزشک.

 فیزیوتراپی بیماران پس از اعمال جراحی

 1- در بخشهای ویژه و جراحی اعم از اطفال و بزرگسال که به طورروتین تا چند روزپس از عمل تااطمینان از وضعیت طبیعی ریه ها و رفع خطر مشکلات تنفسی وراه اندازی بیمار ادامه می یابد.

قابل ذکر است که فیزیوتراپی بزرگسالان در بخشهای ویژه عمدتا شامل فیزیوتراپی تنفسی اکتیو و حرکت درمانی اندامها و فیزیوتراپی  اطفال شامل تکنیکهای تنفسی پاسیو و gait training میباشد .همچنین آموزش بیماران و مادران پس ازاعمال جراحی قلب درخصوص فعالیتهای روزمره و نحوه تنفس و اموزش اسپیرومتری میباشد.

 2-فیزیوتراپی بیماران در بخشهایCCU   وسایر بخشهای بیمارستان  بنا به درخواست پزشک

 3- راه اندازی بیماران و فاز 1 نوتوانی جهت بیماران HF در بخشهای مختلف

 4-راه اندازی وفیزیوتراپی بیماران  CVA وبیماران دارای مشکلات حرکتی در بخشهای مختلف

منبع:درمان طبیپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

کلینیک طب فیزیکی و فیزیوتراپی امید

آدرس کلینیک دیباجی :
تهران ، خیابان پاسداران، خیابان شهید کلاهدوز (دولت)، دیباجی جنوبی، روبروی سنجابی، پلاک 17

آدرس کلینیک مطهری:
تهران،خیابان ولیعصر، نرسیده به استاد مطهری، کوچه شهید حسینی راد « کوچه افتخار سابق»،پلاک 34، طبقه همکف

-


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است
Share →